Otrzymaj powiadomienie SMS gdy tylko wystartuje nasza promocja Black Week.

Co zyskujesz dzięki zapisaniu się do listy VIP SMS?

Otrzymasz SMS z wcześniejszym dostępem do ofert Black Week

Powiadomimy Cię w pierwszej kolejności o rozpoczęciu naszej promocji Black Week, zanim inni będą mogli z niej skorzystać.

Przewaga VIP

Zyskasz przewagę nad innymi, dzięki możliwości zakupu przedmiotów w niższej cenie.

Zakupisz produkty zanim się wyprzedadzą

Nasze promocyjne zestawy mogą się szybko wyprzedać - dzięki wcześniejszemu dostępowi, na pewno ich dla Ciebie nie zabraknie

Atopowe zapalenie skóry i łuszczyca na głowie mojego synka Gniewka, to problemy, z którymi nie poradził sobie żaden dermatolog, którego odwiedziliśmy. Lekarze rozkładając ręce zapisywali maści sterydowe, do których jednak skóra mojego synka szybko się przyzwyczaiła i dość szybko przestawały działać. Tam gdzie nie pomogły sterydy, pomogła natura. Po 3 tygodniach stosowania w pełni naturalnego szamponu i odżywki Healpsorin, objawy łuszczycowe zniknęły! Gniewko przestał się drapać, a z jego głowy przestało się sypać.

Patrycja i Gniewko

Na łuszczycę choruje już od 33 lat. Bardzo mocno objawiała się ona na mojej skórze głowy. Pojawiała się tam łuska, skóra bardzo mocno swędziała, a gdy się drapałem, z głowy sypał się biały pył. Przez lata stosowałem dziesiątki specyfików, które nie były jednak w stanie znacząco zredukować objawów łuszczycy. Dopiero polecony przez kolegę naturalny zestaw Healpsorin podołał temu zadaniu. Z każdym kolejnym zastosowaniem drapałem się coraz mniej, a łuska powoli, ale systematycznie znikała.

Marek

Moja przygoda z łuszczycą zaczęła się jakieś 10 lat temu. Jej pierwsze objawy pojawiły się na ciele w postaci małych kropek i łusek. Swędząca, pokryta łuską głowa i spadające płaty martwego naskórka na moje ubrania drastycznie obniżyły jakość mojego życia. Olejki, żele i apteczne szampony w moim przypadku nie pomagały. Dzięki regularnemu stosowaniu zestawu Healpsorin moja łuska się zmiękczyła i zaczęła schodzić. Nie wiem jakim cudem, ale łuszczyca zmiękła.

Ewelina