Krem Healpsorin

Krem Healpsorin silnie nawilża, łagodzi oraz pomaga przywrócić zdrowy stan skóry. Krem został opracowany w celu kontroli objawów takich schorzeń jak łuszczyca i egzema. Kluczowe składniki botaniczne kremu posiadają właściwości przeciwzapalne i regeneracyjne.

Sugerujemy używanie produktów co najmniej przez okres 3 tygodni. U części pacjentów pierwsze pozytywne efekty mogą się pojawić już po 2-3 dniach natomiast u innych po 2-3 tygodniach. Jest to sprawa indywidualna, nie ma tu reguły. 

Tak, produkty Healpsorin mogą być stosowane bez obaw na twarz - ale uważaj, aby unikać kontaktu z oczami.

Tak, na początku kuracji zalecamy stosować krem Healpsorin dwa razy dziennie rano i wieczorem, następnie po osiągnięciu oczekiwanego efektu zalecamy stosować raz dziennie w celu zapobieżenia nawrotowi objawów choroby.

Krem Healpsorin może być używany na całej powierzchni ciała, także na skórze głowy oraz w miejscach intymnych.

Zalecamy stosowanie się do instrukcji zawartych w ulotce. Nakładamy cienką warstwę produktu i czekamy 1-2 minuty do momentu wchłonięcia. Krem używany poprawnie nie pozostawia plam.

Szampon Healpsorin

Tak, szampon może być używany codziennie.

Szampon może być stosowany na włosy farbowane bez obawy, o utratę koloru.

Główne składniki aktywne to: Dermosoft Decalact Liquid oraz Kwas Salicylowy.

Produkt należy wmasować w skórę głowy, pozostawić na minimum 3 do 7 minut, a następnie spłukać. Zalecamy używanie szamponu codziennie przez kilka tygodni. Po opanowaniu zmian możesz zmniejszyć zużycie produktu do dwóch razy w tygodniu.

Szampon Healpsorin został opracowany, aby pomóc zapobiegać nawrotom świądu i łuszczenia się skóry głowy związanej z łuszczycą, łojotokowym zapaleniem skóry i łupieżem.

Żel Myjący Healpsorin

Healpsorin Body Wash jest przeznaczony do użytku codziennego. Zalecamy stosowanie żelu przed przystąpieniem do kuracji kremem lub olejkiem Healpsorin.